Київська міська Федерація спортивного туризму детальніше

Пішохідна комісія

Пішохідна комісія в оновленому стані функціонує з грудня 2016 року. Маючи досвідчених основоположників і наставників комісія швидко розгорнула свою роботу на теренах м. Києва і активно працює уже протягом другого року. Багато прикладів роботи  та організації змагань береться з досвіду пішохідної комісії України.

За 2017 рік комісія провела під своєю егідою сім дистанцій 1-4 класу і саме завдяки їй змагання проходили та проходять на вищому рівні. В першу чергу було вирішене саме проблемне питання по допуску учасників по віку. Була знята заборона на участь в дорослих змаганнях з 16 років. Тепер всіх пішохідних дистанціях, що є в календарі КМФСТ, учасники допускаються згідно діючих Правил. Цей крок зроблено для об`єднання дитячого та дорослого туризму.

 Комісія організувала так звані загальні умови, що являються додатком до таких основних документів як Правила, Регламент і Умови. Цей документ відноситься до всіх пішохідних змагань КМФСТ. В них описано порядок подання документів, організація суддівства, порядок сплати стартових внесків і багато інших аспектів, що не мали конкретних реалізацій.

За кошти, зібрані зі змагань, комісія купує медалі та грамоти для учасників, оплачує обід для суддів. Також купується обладнання для організації дистанцій, форма для суддів, рекламні банери КМФСТ. Деякий відсоток зі стартових внесків Комісія накопичувала для того, щоб фінансувати поїздку кращих команд Києва на Чемпіонат України з пішохідного туризму 2017. Це мотивувало команди краще готуватись до Чемпіонату Києва.

Пішохідна комісію попіклувалась про час ГСК та учасників змагань. Вона розробила так звану – базу спортсменів. В ній вказується ПІБ учасника, розряд та його дата присвоєння, термін дії страховки. Все це було організовано з однією ціллю – пришвидшити прийом документів та не змушувати учасників тягати купу документів на кожні змагання.

Однією із цікавих послуг, що надає Комісія – це оформлення страховок учасників, членів ФСТУ. Кожен бажаючий може заповнити Google-форму, де вказує необхідну інформацію, та відправити її. Після цього учасник може просто забрати страховку.

Одним із напрямків діяльності комісії є суддівство. За час було організована база суддів, де вказується повна інформація з точки зору суддівства. Як тільки певний суддя набирає необхідний досвід (8 змагань для ІІ с. к.), Комісія займається оформленням суддівської категорії, для того, щоб в подальшому продовжити розвиток на більш високому рівні. До складу ГСК запрошуються судді з усіх клубів Києва.

Кожного року Комісія складає календарний план проведення змагань. Дати всіх дистанцій формуються з урахуванням Всеукраїнського календарного плану пішохідних змагань. Київські міські змагання стали своєрідною підготовкою до вищого рівня. Для визначення формату змагань Комісія розглядає побажання та пропозиції команд. По завершенню змагань, комісія збирається для підведення підсумків, виявленню недоліків та вирішення проблемних питань на майбутнє.