Київська міська Федерація спортивного туризму детальніше
Календар змагань
Календарний план змагань Київської міської федерації спортивного
туризму на 2022 рік
№ |
Назва змагань |
Термін |
Місце проведення |
Вид змагань |
Клас дистанцій |
Головний суддя (відповідальний) |
1 |
Відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні (особистий) |
29.01 05.02 |
м. Київ |
Особисто |
1-4 |
Ігнатенко С.Г. |
2 |
Відкритий Кубок м. Києва зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні “Х-drive-2022” |
26,27.02 |
м. Київ |
Командний |
1-4 |
Євдокімов Д.В. |
3 |
Відкритий кубок м. Києва з гірського туризму «Сніговий барс»(сніжно-льодові дистанції) |
12-13.02 |
Київ |
Командні |
2-4 |
Грабець Б.Б. |
4 |
Кубок України зі спортивного (пішохідного) туризму (в закритих приміщеннях), ІІІ ранг |
18-21.02.22 |
м.Київ |
Особисті |
4 |
Ігнатенко С. Г. |
5 |
Навчально-тренувальні збори по підготовці до чемпіонату України з водного туризму |
24-29.03 |
Івано-Франківська обл. |
|
|
Рудєв І.М. |
6 |
Кубок України зі спортивного пішохідного туризму, ІІІ ранг |
01-03.04 |
м. Київ |
Командні |
3-4 |
Ігнатенко С.Г. |
7 |
Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивного (пішохідного) туризму |
02-03.04 |
м. Київ |
Командні |
3-4 |
Ігнатенко С.Г. |
8 |
Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивного туризму - пішохідний туризм (юнаки та юніори) |
10, 17.04
|
м. Київ |
Командні |
1-4 |
Шаповалов О.М. |
9 |
Чемпіонат України - водний туризм, ІІІ ранг ( юніори, дорослі) |
13.04.- 18.04 |
Івано-Франківська обл. |
Командні |
4-5 |
Рудєв І.М. |
10 |
Відкритий Кубок м. Києва з гірського туризму «Кубок МКС» |
16-17.04 |
с. Денеші |
Зв`язки |
2-4 |
Андрущенко С.С |
11 |
Відкритий Чемпіонат м.Києва зі скандинавської ходьби(дорослі, старші та молодші юнаки) |
7-8.05 |
м.Київ |
Особисті |
1-3 |
Сіроткіна Т. |
12 |
Відкритий Кубок м. Києва зі спортивного водного туризму(юнаки, юніори, дорослі, студенти) |
28-29.05 |
м. Київ |
Особисто-командні |
1-3 |
Рудєв І.М. |
13 |
Відкритий Чемпіонат м. Києва з гірського туризму |
4-5.06 |
Коростишів |
Командні |
3-5 |
Грабец Б.Б. |
14 |
Чемпіонат м. Києва – вітрильний туризм |
08-10.07 |
м.Київ |
Командні |
1-2 |
Пасічник Р. |
15 |
Навчально-тренувальні збори по підготовці до чемпіонату України з пішохідного туризму |
12-20.06 |
м. Коростишів |
Командні |
|
Ігнатенко С.Г. |
16 |
Чемпіонат України-дистанції з пішохідного туризму, ІІІ ранг |
25-28.06 |
Хмельницька обл. |
Командні |
5 |
Ігнатенко С.Г. |
17 |
Навчально-тренувальні збори по підготовці до чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків |
Червень |
м. Коростишів |
Командні |
|
Игнатенко С.Г. Шаповалов О.М. |
18 |
Чемпіонат України з пішохідного туризму (старші і молодші юнаки), IV ранг |
07-13.07 |
Житомирська обл. |
Командні |
4 |
Шаповалов О.М. Игнатенко С.Г. |
19 |
Чемпіонат України - вітрильний туризм, ІІІ ранг |
06-14.08 |
Запоріжська обл. |
Командні |
5 |
Пасічник Р.О. |
20 |
Чемпіонат України зі спортивного (пішохідного) туризму (зв’язки), ІІІ ранг |
16-19.09 |
Херсонська обл. |
Особисті |
5 |
Ігнатенко С.Г. |
21 |
Відкритий Чемпіонат м.Києва зі спортивного(комбінованого) туризму |
17-18.09 |
Околиці м. Києва |
Командні |
2-4 |
Рудєв І.М. |
22 |
Київський екстрим «Шляхами героїзму та звитяги» |
17-18.09 |
Околиці м. Києва |
Командні |
2-3 |
Редька Д.А |
23 |
Кубок України - скандинавська ходьба, III ранг |
17-19/09 |
м.Київ |
Особисті |
1-3 |
Сіроткіна Т. |
24 |
Відкритий Чемпіонат м. Києва з водного туризму ( юнаки, юніори, дорослі) |
24-25.09 |
м. Київ |
Особисті, командні |
1-2 |
Шаповалов О.М. Ковалишина Ю.О. |
25 |
Відкритий Чемпіонат м. Києва з велосипедного туризму ( юнаки, юніори, дорослі) |
02.10 |
м. Київ |
Особисті |
1-2 |
Шаповалов О.М.
|
26 |
Відкритий кубок м. Києва зі спортивного (пішохідного) туризму “Осінній лист - 2022” |
22.10 |
м. Київ |
Командні |
2-4 |
Сога С.М. |
27 |
Відкритий Кубок м. Києва зі спортивного туризму - пішохідний туризм (юнаки та юніори) |
06.11 |
м. Київ |
Особисті (крос-похід) |
1-4 |
Шаповалов О.М. |
28 |
Відкритий кубок м. Києва зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні (зв’язки) |
13,20.11 |
м. Київ |
Особисті |
1-4 |
Токар Р.В. |
29 |
Кубок України зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях (зв’язки), ІІІ ранг |
02-04.12 |
Полтавська обл. |
Особисті |
4 |
Ігнатенко С.Г. |
30 |
Змагання з техніки пошуково-рятувальних робіт "Київський Листопад" |
26-27.11. |
м. Київ |
Командні |
3-4 |
Завадський К.О. |